Administrativni asistent u odjelu marketinga i prodaje (m/ž)-studentski posao

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

U JGL-u njegujemo okolinu u kojoj zaposlenici mogu postići ravnotežu između poslovnog i privatnog, u kojoj osoba nije kotačić, nego čini razliku i vidi plod svojega rada.

Stvaramo u okruženju u kojemu timski rad nije slovo na papiru, u kojemu se potiču i grade dobre ideje, kao i  hrabrost potrebna za njihovo pokretanje.

Mi smo strastveni, inovativni, stručni, ambiciozni, angažirani, posvećeni poslu i željni postizanja novih vrhunaca u farmaceutskoj industriji.

Kombiniraj studij uz posao i tako stekni nova saznanja i iskustva, proširi bazu kontakata te popuni studentski budžet!

Ukoliko imaš studentska prava, slobodnog vremena uz studiranje i motivaciju za rad, prijavi se na natječaj!

Što očekujemo:

o rad na vlastiti studentski ugovor (ekonomsko usmjerenje će imati dodatnu prednost)

o savjestan i profesionalan pristup dodijeljenim zadacima uz visoku razinu diskrecije

o brzina, točnost i analitičnost u radu

o napredno poznavanje rada na računalu s naglaskom na Excel

o dostupnost minimalno 20 sati tjedno prema dogovorenom rasporedu sukladno potrebama posla, na duži period

o iskustvo na istim/sličnim poslovima nije uvjet, ali će biti dodatna prednost

Koje su odgovornosti ovog posla?

o poslovi administrativne podrške poslovanju u marketingu i prodaji

o unos i obrada podataka u SAP i DMS sustavu

o prikupljanje i arhiviranje dokumentacije

o po potrebi podrška u ostalim marketinškim i prodajnim procesima

Što nudimo:

o  priliku za stjecanjem znanja i praktičnog iskustva u struci u najvećoj hrvatskoj farmaceutskoj kompaniji u domaćem vlasništvu koja posluje na 60 svjetskih tržišta i nudi vrhunsku kvalitetu proizvoda

o mlado, inovativno i poduzetno okruženje koje potiče brigu za okoliš i zajednicu

o studentsku satnicu 30 kn/h

o rad u našem novouređenom uredu u Zagrebu (Eurotower)

Životopis i motivacijsko pismo molimo dostaviti na ovaj link, zaključno s 15. svibnja 2022.