Magistar farmacije (m/ž)

Rijeka, Hrvatska

Završili ste Farmaceutski fakultet, priželjkujete posao na kojem je timski rad uz kontinuiranu nadogradnju te dijeljenje znanja i iskustva dio svakodnevice, motiviraju vas jasni i visoki ciljevi te u svom radu težite kvaliteti i izvrsnosti?

Kao magistar farmacije, u JGL-u možete raditi širok spektar poslova ovisno o svojim preferencijama.

Što nudimo?

  • rad u dinamičnom radnom okruženju u neposrednom kontaktu s izazovima naprednih tehnologija u farmaceutskoj proizvodnji te rad u samom procesu nastajanja lijeka u nekim od proizvodnih odjela poput sterilne proizvodnje, nesterilne proizvodnje, suhih i oralnih oblika, polučvrstih oblika
  • inovacije, razvoj potpuno novog proizvoda uz rad u laboratoriju i proizvodnim pogonima, unaprjeđenja i poboljšanja postojećeg proizvoda ili proizvodnog procesa
  • istraživanja uzroka problema i sudjelovanja u procesima upravljanja promjenama, te osiguravanje kvalificiranosti opreme i procesa u našem odjelu osiguranja kvalitete
  • registracije lijeka te sudjelovanja u procesima otkrivanja, procjene i prevencije nuspojava lijekova
  • rada u marketingu i prodaji na terenu

Što očekujemo?

  • fakultetsku naobrazbu (VSS, magisterij) – magistar farmacije
  • aktivno korištenje MS Office paketa i interneta
  • aktivno korištenje engleskoga jezika u govoru i pismu
  • vještine:
    – ambicioznost i proaktivnost u radu
    – organiziranost i prilagodljivost
    – komunikativnost
    – otvorenost prema novim izazovima.

Privlačimo i pokušavamo zadržati najbolje. Shvaćamo da je za uspjeh u izazovnom poslovnom svijetu važno imati talentirane zaposlenike na svim razinama organizacije. Stoga našim ljudima dajemo priliku da rastu i shvate svoj puni potencijal njegujući okruženje stalnog poboljšanja učinkovitosti i osobnog razvoja. Od samih početaka gradimo kulturu koja potiče učinkovit i proaktivan pristup poslu.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji