Odgovorna osoba za poslove obezbeđenja kvaliteta (QA) i skladišta (m/ž)

Sopot, Srbija

U JGL-u negujemo okruženje u kome zaposleni mogu da postignu ravnotežu između poslovnog i privatnog, u kome osoba nije točkić, nego čini razliku i vidi plodove svog rada.

Stvaramo u okruženju u kome timski rad nije slovo na papiru, u kome se podstiču i grade dobre ideje, kao i hrabrost potrebna za njihovo pokretanje.

Mi smo strastveni, inovativni, stručni, ambiciozni, angažovani, posvećeni poslu i željni postizanja novih vrhunaca u farmaceutskoj industriji.

Učini prvi korak i izgradi karijeru kakvu želiš – JGL d.o.o. Beograd-Sopot traži novog člana tima na radnom mestu:

Preferiraš da radiš promišljeno, sistematično, pedantno i precizno? Osoba si pozitivnog stava koju motiviše prilika da svojim direktnim doprinosom osigura bezbednost proizvoda i neometani rad? Onda si upravo ti osoba koju želimo u našem timu Kvaliteta na poziciji Odgovorna osoba za poslove obezbeđenja kvaliteta (QA) i skladišta! Saznaj više...

Što su odgovornosti ovog radnog mesta?

  • Uspostavljanje, dokumentovanje i održavanje sistema upravljanja kvalitetom usklađenog sa zahtevima standarda kvaliteta (GMP, HACCP, ISO...) i zahtevima važeće regulative
  • Učestvovanje u upravljanju reklamacijama, neusaglašenostima, defektima kvaliteta i povlačenjima proizvoda iz prometa
  • Obezbeđivanje kvaliteta u toku proizvodnih procesa
  • Organizacija i obavljanje poslova u okviru skladišta polaznog materijala i skladišta gotovog proizvoda u proizvodnji, prema važećim procedurama i smernicama
  • Uspostavljanje i sprovođenje poslova na obezbeđenju uslova za prijem, skladištenje i isporuku lekova i ostalih proizvoda, u skladu sa važećim propisima i smernicama DPP
  • Kontrola usaglašenosti dokumentacije sa zakonskom regulativom
  • Upravljanje uzorkovanjem polaznih materijala i čuvanjem referentnih i kontrolnih uzoraka

Što očekujemo?

  • Fakultetsko obrazovanje - Visoka stručna sprema iz oblasti farmacije, medicine
  • Minimalno 3 godine relevantnog profesionalnog iskustva na sličnim poslovima u proizvodnji lekova, odnosno kontroli kvaliteta lekova
  • Poznavanje GMP zahteva i ostale regulative iz područja lekova, dodataka ishrani i kozmetike, farmaceutske proizvodnje i upravljanja kvalitetom. TQM i opšti principi upravljanja kvalitetom. Poznavanje GMP/GDP zahteva i EU legislative

Što nudimo?

  • Rad u kompaniji vođenoj vrhunskim kvalitetom proizvoda
  • Vođeni plan razvoja i edukacija od prvog dana zaposlenja u cilju ispunjenja Vašeg potencijala
  • Individualni, timski i korporativni bonus za ostvarene rezultate rada

Ako želiš izgraditi karijeru u timu Kvaliteta, pošalji nam svoju biografiju putem LINKA ZA PRIJAVU do 10.5.2024. i postani deo JGL d.o.o. Beograd-Sopot tima.

Opis posla

Osobne informacije