Operater na poslovima čišćenja i dezinfekcije u sterilnoj proizvodnji (m/ž)

Rijeka, Hrvatska

Motivira te rad u poticajnoj radnoj okolini u kojoj se tvoj trud prepoznaje i cijeni?

Volio bi raditi u najvećoj domaćoj farmaceutskoj kompaniji, na atraktivnom radnom mjestu?

Želiš iskazati svoj potencijal i usvojiti nova znanja i vještine?

Napravi prvi korak i prijavi se na radno mjesto:

Odgovornosti radnog mjesta:

  • Efikasno provođenje čišćenja i dezinfekcije pogona, strojeva i radnih površina.
  • Praćenje zalihe materijala za čišćenje u proizvodnim pogonima.
  • Briga o dostupnosti čiste radne odjeće.
  • Poštivanje standardnih operativnih procedura.

Što očekujemo?

  • Srednju stručnu spremu.
  • Pozitivan stav uz osobnu odgovornost prema poslu i radu na siguran način.
  • Proaktivnost i otvorenost za usvajanje novih znanja.
  • Spremnost na smjenski rad (tri smjene).
  • Urednost, točnost i preciznost.

Što nudimo?

  • Rad u najvećoj domaćoj farmaceutskoj kompaniji s globalnim dosegom koja je nositelj certifikata „Poslodavac Partner“ i „Above and Beyond“.
  • Stimulativna primanja – mogućnost bonusa za ostvarene rezultate.
  • Dodatne pogodnosti – božićnica, regres, financijske potpore prilikom rođenja djeteta i dr.
  • 24-satno osiguranje zaposlenika od posljedica nesreće.
  • Praćenje i poticanje osobnog razvoja od prvog radnog dana kroz onboarding program, proces upravljanja učinkom, individualni razvojni, kao i plan edukacija te mentorski program.
  • Atraktivno mjesto za rad u sterilnoj proizvodnji vrhunske tehnologije u JGL Pharma Valley kompleksu – kako to izgleda kod nas možete vidjeti na linku.
  • Početni ugovor na određeno vrijeme s ciljem produljenja na neodređeno.
  • Službeni mobitel.

Pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu i postani dio JGL tima.

Napomena: Samo oni kandidati koji odgovaraju uvjetima natječaja ući će u selekcijski postupak

Kandidati koji udovoljavaju uvjetima biti će kontaktirani putem maila.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji