Rukovodilac proizvodnje

Sopot, Srbija

U JGL-u negujemo okolinu u kojoj zaposlenici mogu postići ravnotežu između poslovnog i privatnog, imaju uticaj i vide plod svoga rada.

Stvaramo u okruženju u kome timski rad nije slovo na papiru, u kome se podstiču i grade dobre ideje, kao i hrabrost potrebna za njihovo pokretanje.

Mi smo strastveni, inovativni, stručni, ambiciozni, angažovani, posvećeni poslu i željni postizanja novih vrhunaca u farmaceutskoj industriji.

Učini prvi korak i izgradi karijeru kakvu želiš – JGL d.o.o. Beograd-Sopot traži novog člana tima na radnom mestu:

Koje su odgovornosti ovog radnog mesta?

  • Upravljanje planovima i prioritetima u proizvodnji i budžetom proizvodnje
    • Kreiranje dugoročnog, dvomesečnog  i dnevnog plana proizvodnje
    • Izrada godišnjeg budžeta, kontrola i praćenje realizacije
    • Određivanje prioriteta i toka aktivnosti validacija, rutinske proizvodnje, godišnjih održavanja i intervencija u proizvodnji
  • Realizacija proizvoda
    • Obezbeđivanje dostupnosti svih medija za osiguranje proizvodnog postupka
    • Upravljanje imovinom proizvodnje, Implementacija zakonskih normi u okviru i van GMP područja, praćenje i usklađivanje sa novim regulativama i praksama
  • Upravljanje COGS-om (Cost of Goods Sold)
    • Predlaganje novih sirovina i materijala za efikasniju i sigurniju realizaciju proizvoda
    • Optimizacija troškova proizvodnje kroz optimizaciju proizvodnih i drugih vezanih procesa
    • Sprovođenje analize rizika za proizvodne procese i sisteme u proizvodnji
  • Obezbeđivanje i sprovođenje svih aktivnosti van proizvodnog sektora u svrhu realizacije proizvoda, razvijanje i optimizacija proizvodnih procesa
    • Učestvovanje u kreiranju validacijskih protokola, novog proizvodnog postupka za nove proizvode ili postojeće proizvode u razvoju
    • Učestvovanje u pripremi i realizaciji ugovorne proizvodnje i  transfera proizvodnje
    • Aktivno učestvovanje na internim i eksternim auditima, aktivna saradnja sa sektorom Kvaliteta
  • Razvijanje zaposlenih i timova
    • Povećanje svesti GMP proizvodnih uslova na nivou proizvodnje
    • Razvijanje ljudskih resursa poslovnog područja (motivacija, upravljanje učinkom, razvoj karijere i drugo)

Što očekujemo?

  • VSS iz oblasti farmacije, hemije, tehnologije sa specijalizacijom iz oblasti farmaceutske tehnologije i/ili industrijske farmacije
  • Minimalno 3 godine relevantnog profesionalnog iskustva u proizvodnji lekova
  • Poznavanje GMP zahteva i ostale regulative iz područja lekova, dodataka prehrani i kozmetike, farmaceutske proizvodnje i upravljanja kvalitetom. TQM i opšti principi upravljanja kvalitetom. Izvrsno poznavanje GMP zahteva i EU legislative
  • Dodatna potrebna znanja i iskustva u planiranju proizvodnih procesa

Što nudimo?

  • Rad u kompaniji vođenoj vrhunskim kvalitetom proizvoda
  • Vođeni plan razvoja i edukacija od prvog dana zaposlenja u cilju ispunjenja Vašeg potencijala
  • Individualni, timski i korporativni bonus za ostvarene rezultate rada
  • Radno mesto: Sopot
  • službeni telefon, laptop i automobil

Ako želiš izgraditi karijeru koja te vodi do vrha, kreni sa nama i postani deo JGL priče.

Pošalji nam svoju biografiju i motivaciono pismo putem LINKA ZA PRIJAVU do 25. maja 2022. i postani deo JGL tima.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Detalji