Stručni suradnik u promociji / Strokovni sodelavec v promociji (m/ž)

Područje Slovenije, Slovenija (remote)

V JGL-u negujemo okolje, v katerem lahko zaposleni vzpostavijo ravnovesje med poslovnim in zasebnim, v katerem človek ni kolešček, ampak dela razliko in vidi sadove svojega dela.

Ustvarjamo v okolju, kjer timsko delo ni črka na papirju, kjer se spodbujajo in gradijo dobre ideje ter pogum, ki je potreben za njihovo udejanjanje.

Smo strastni, inovativni, profesionalni, ambiciozni, angažirani, predani in željni novih uspehov v farmacevtski industriji.

Naredite prvi korak in ustvarite kariero kot jo želite -  JGL Ljubljana d.o.o. išče novega člana tima na delovnem mestu:

Imate odlične komunikacijske sposobnosti in znate vzpostaviti ter vzdrževati odnose s strankami? Ste samostojni, vztrajni, usmerjeni v iskanje rešitev?  Vas veseli kontinuirano učenje in razvoj?  Imate odlične organizacijske sposobnosti? Ste dovolj ambiciozni za doseganje in preseganje zastavljenih ciljev?

Potem ste ravno vi oseba, ki jo želimo v naši ekipi na delovnem mestu strokovni sodelavec v promociji! Izvedite več...

Kakšne so odgovornosti delovnega mesta?

  • Aktivna promocija zdravil in OTC farmacevtskih produktov farmacevtom, farmacevtskim tehnikom in/ali zdravnikom specialistom po predhodno dogovorjenem akcijskem planu.
  • Zagotavljanje realizacije postavljenega plana prodaje in marketinških aktivnosti na svojem terenu.
  • Razvijanje in vzdrževanje dolgoročnih ter kvalitetnih odnosov s klienti s pravilno identifikacijo in segmentacijo ključnih ciljnih skupin.
  • Sodelovanje pri organizaciji in udeležbi na strokovnih srečanjih, promocijah in kongresih.
  • Pravočasno in popolno ažuriranje podatkovne baze, tedenskih poročil s ciljem zagotavljanja pravočasne in aktualne informacije o trgu, priložnostih in tveganjih.

Kaj pričakujemo?

  • Farmacevtsko, medicinsko ali drugo naravoslovno univerzitetno izobrazbo (VII. stopnja oz. 2.bolonjska stopnja).
  • Veljaven vozniški izpit B kategorije.
  • Aktivno znanje angleškega jezika in zelo dobro znanje MS Office.
  • Dobre komunikacijske, predstavitvene in pogajalske sposobnosti.
  • Proaktiven, optimističen in pozitiven odnos z osebno odgovornostjo do dela; pripravljenost na učenje in nadaljnji razvoj.
  • Osredotočenost na rezultate.
  • Naklonjenost timskemu delu.

Kaj ponujamo?

  • Priložnost biti del drzne in navdihujoče mednarodne zgodbe, ki jo poganja znanstveno in tehnološko napredno okolje s poudarkom na sterilnih farmacevtskih oblikah.
  • Delo v podjetju, ki z vrhunskimi izdelki posluje na 60 svetovnih trgih.
  • Vodeni načrt osebnega razvoja in izobraževanje od prvega dne zaposlitve.
  • Privlačen finančni paket, stimulativno nagrajevanje.
  • Službeni avtomobil, mobilni telefon in prenosni računalnik.

Če želite graditi kariero, ki vas popelje na vrh, pojdite z nami in postanite del zgodbe JGL-a.

Pošljite nam svoj življenjepis in spremno pismo v slovenskem in angleškem jeziku na povezavo LINKA ZA PRIJAVO do 29.01. 2023. in postanite del JGL tima.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji